Finans Devi Citi Güncel Altın Tahmini ile Şaşırttı

Altın tutarları her geçen gün değişikliğe uğruyor. Bu aralar dalgalanmalar halinde seyir izleyen altın için yatırım yapmak isteyenler telaşlanmış durumda. Birçok şahıs altın ne süre almak gerekir? şeklinde sorular sorup araştırma yaparken yanıt finans devinden geldi. Başarı göstermiş şirket Citi Research altının gidişatı hakkında çözümleme yaparak ortaya çıkan fikirlerini küresel çapta paylaştı. Böylece altın alacaklara tavsiyeler verdi.

Altın Alacaklar Dikkat: Altın Tutarları Yükselişe Geçebilir

 

19 Eylül tarihinde Citi Research altın yorumları açısından incelendiğinde geleceğe yönelik bir öngörüde bulunmuş olduğu anlaşıldı. Dev şirket tarafınca meydana getirilen açıklamaya nazaran altın alacaklar dikkat etmesi gerekiyor. Bu sebeple; fiyatlar yıl sonuna kadar büyük bir yükselişe geçebilir. Böylece elinde altın bulunan yatırımcılar büyük oranda kar elde edebilir. ABD Birleşik Devlet merkezli şirket yapmış olduğu öngörü yardımıyla piyasada kararsızlıkla bekleyen yatırımcıları da harekete geçirdi. 

Citi Research Yıl Sonu Altın Tahmini Yapmış oldu

 

Pandemiden, harbe, depreme kadar birçok felaketin yaşandığı 2020 yılını 2 ay sonrasında geride bırakacağız. Sadece yıl bitmeden altın bizleri büyük bir sürprizle karşılayabilir. Citi Research tarafınca meydana getirilen yıl sonu altın tahmini çerçevesinde bu kıymetli madenin yükselişe geçeceği düşünülüyor. Altında üstün dereceli düzey için 2020 Aralık ayının son haftasını işaret eden başarıya ulaşmış şirket, yatırım yapmayı düşünenlere beklememeleri mevzusunda mühim bir uyarıda bulunmuş oldu. Aralık ayının sona ermesiyle birlikte elinde yatırımı bulunan kişiler büyük oranda kar elde edecekler.

Başarı göstermiş Şirket 2021 Altının Ons Fiyatı için Tahmin Yürüttü

 

Aralık 2020 dönemiyle beraber altında büyük rekorların kırılacağından söz eden Citi Research, 2021 altın ons fiyatı hakkında da açıklamalarda bulunmuş oldu. 2.275 Dolar seviyesinden bir ons altının satışa çıkabileceğini belirterek anlık altın almak isteyenlere bilgilendirme yapmış oldu. 

2020 Yıl Sonu Altın Tutarları Yükselecek Mi?

 

Vatandaşın altın yorumları kapsamında meydana getirilen öngörüleri dikkate alarak yatırım yapması avantaj elde edecektir. Bilhassa elindeki yatırımını bozdurmak isteyenlerin yıl sonunu beklemesi onların karına olacaktır. Altın yorumları uzman dilinden yapılmaya devam ediliyor. Sadece dün gelen Citi Research altın yorumları derhal her insanın ilgisini çekmiş durumda. Bakalım 2020 yılı altında hangi seviyeden kapanacak?

  • Leave a Comment